Certifications

 • Врвниот дизајн и материјали со високи перформанси праваат оваа јакна да се издвојува од толпата. Дизајнот дизајниран според телото помага да се балансираат изолацијата и слободата на движење. Надворешниот издржлив слој во комбинација со лесна изолациона изолација и удобни плетени ракави обезбедува оптимална топлина и удобност. Практичните додатоци како што се двата странични џебови и внатрешните џебови нудат сигурно складирање. За персонализација се испорачуваат заменливи делови на врвките на патентот во сина, црвена и зелена боја.

 • Современ дизајн со чисти пресечени линии
 • Плетена ткаенина со чешлана позадина
 • Дизајнирањето на телото со мапи помага да се балансира изолацијата и да се зголеми слободата на движење
 • ЗАСИЛЕНИ ПАНЕЛИ ВО КЛУЧНИТЕ ОБЛАСТИ ЗА МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ
 • Еластичен врзан раб и манжетни за комфор и топлина
 • Се испорачуваат заменливи врвки на патентите во сина, црвена и лимон зелена боја за полесна интеграција со корпоративните бои.
 • Предно отворање со патент
 • 3 џебови за голем багаж
 • Џебови со патент
 • Качулка за дополнителна заштита од елементи
 • Ткаенини:
   
  100% Најлон 60g                                                                                                                                                                          
  Полнење на ткаенината:
   
  Insulatex постава 120g                                                                                                                                                             

  Контрастна ткаенина:
   
  100% Полиестер Weft плетка со чешлана позадина 310g


  Боја/Модел/Големина 
  Сива Рег S - 3XL

  Write a review

  Note: HTML is not translated!
      Bad           Good

  T832 KX3 Baffle Јакна


  Available Options


  Tags: KX3-Baffle-Јакна

  Recently viewed