Product Specification

 • Карактеристики / Опис

  • Тешка трајна твил ткаенина со одлична задршка на боја
  • Не се собира за да осигура дека овој стил ја задржува својата форма перење по перење
  • 1 џеб за безбедно складирање
  • Странични џебови
  • Целосно еластична лента на половината за комфор на корисникот
  Боја/Модел/Големина
  Бела Рег XXS - 4XL
  Светло сина Рег XS - 3XL

  Write a review

  Note: HTML is not translated!
      Bad           Good

  2208 Пекарски панталони


  Available Options


  Tags: Пекарски-панталони

  Recently viewed